Urlop z partnerem lub z kumpelą?

Wakacje z partnerem czy z kumpelą?
Kiedy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego typu urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W takim razie z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga połowa czy Twoi zbzikowani oraz humorystyczni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć atuty i defekty.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z kumpelą – atuty
Jeżeli wakacje są na plaży, na kempingu czy też podobnych okolicznościach – wiele ludzi kategorycznie wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi mogą przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak dużo ekscytujących oryginalnych rzeczy do odkrycia, a najlepsze jest to, iż macie takie same zainteresowania jakimkolwiek tematem. To także całe bez liku imponującego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się wskazówkami i sztuczkami – w końcu przyjaciele są znacznie bardziej otwarci. Jest również mniej stresu, więcej swobody oraz o wiele bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – pozytywy
Oczywistych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie trzeba z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Niemniej jednak niekiedy niedociągnięcia takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco ewidentne np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie musisz cały czas troskać się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, dbać o po mistrzowsku gładką skórę, czy nienagannie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na więcej lenistwa. Ostatecznie jednak przyjaciółka nie zagwarantuje Tobie tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Powinieneś sama w następstwie tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.